Klimatyzacja

Przed sezonem letnim warto zadbać o prawidłową pracę układu klimatyzacji w samochodzie. Jednym z czynników utrzymania komfortowej temperatury wnętrza pojazdu oraz uniknięciu znacznych kosztów naprawy "zaniedbanej" klimatyzacji są przeglądy okresowe. Celem pełnego przeglądu klimatyzacji jest sprawdzenie szczelności całego układu, odgrzybianie klimatyzacji, oczyszczenie czynnika chłodzącego z ewentualnych zanieczyszczeń oraz wymiana oleju w sprężarce. Dodatkową czynnością w trakcie przeglądu jest odgrzybienie i wymiana filtra kabinowego która ma na celu pozbycie się nieprzyjemnego zapachu.


ZADZWOŃ i UMÓW się na serwis 572 620 200


ul. Heroldów 9 Bielany (przy Makro)

Auto klimatyzacja samochodowa - KUPON - kliknij i wydrukuj

Napełnienia

Oferujemy również uzupełnianienie klimatyzacji czynnikiem chłodzącym 134a, do czego wykorzystujemy sprzęt znanej firmy Bosch. Napełnianie może zostać wykonane wraz z odgrzybieniem klimatyzacji oraz sprawdzeniem szczelności układu. Dzięki temu twoja klimatyzacja w samochodzi nigdy Cię nie zawiedzie.

Naprawa klimatyzacji

W przypadku stwierdzenia usterek w układzie klimatyzacji (nieszczelność, zepsute części) zajmujemy się naprawami tych usterek w instalacji klimatyzacji czyli tzw. serwis klimatyzacji. Dzięki dużemy doświadczeniu ze wszystkimi markami samochodów jesteśmy w stanie szybko zlokalizować usterkę i usunąć przyczynę awarii.

Warszawa - Bielany

Znajdziesz nas na ul. Heroldów 9 w Warszawie, zapraszamy do wcześniejszego kontaktu.